اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
بررسي مشكلات زيست محيطي واحدهاي صنعتي شهرستان شاهين شهر و ميمه
1397/05/21 بررسي مشكلات زيست محيطي واحدهاي صنعتي شهرستان شاهين شهر و ميمه
13:10

بررسي مشكلات زيست محيطي واحدهاي صنعتي شهرستان شاهين شهر و ميمه

برخي از واحدهاي صنعتي مستقر در شهرستان شاهين شهر و ميمه به منظور بررسي و رفع مشكلات زيست محيطي موجود، توسط فرماندار و جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان مورد بازديد قرار گرفت.

به گزارش"پارما" از اداره حفاظت محيط زيست شهرستان شاهين شهر و ميمه، فرماندار شهرستان شاهين شهر و ميمه به همراه رئيس اداره حفاظت محيط زيست و ساير مديران ادارات شهرستان از برخي واحدهاي صنعتي نظير بازديد ميداني كردند.

در اين بازديد پيرامون رفع مشكلات موجود معضلات زيست محيطي آن ها تشكيل جلسه دادند. از جمله موارد مرتبط با محيط زيست مي توان به تصفيه و باز چرخاني فاضلاب توليدي به واسطه احداث تصفيه خانه هاي فاضلاب پيشرفته و مديريت صحيح انواع پسماندهاي توليدي اشاره نمود.

لازم بذكر است در شهرستان شاهين شهر و ميمه بالغ بر 10 عدد شهرك و پهنه صنعتي فعال وجود دارد و يكي از شهرستان هاي صنعتي در استان اصفهان محسوب مي گردد. هركدام از واحد هاي صنعتي به همان اندازه كه در توليد سهم دارند به همان نسبت نيز بر محيط زيست از نظر آلودگي هوا، آب و خاك تاثير منفي دارند كه با مديريت درست و اصولي و همكاري مسئولان واحدها با اداره محيط زيست شاهين شهر مي توان گامي موثر در جهت توسعه پايدار و داشتن محيط زيست سالمتر گام نهاد.

تعداد بازدید: 70
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal