اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"رونق توليد"

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
بيانيه سازمان حفاظت محيط زيست «در هفته دولت»
1397/06/03 بيانيه سازمان حفاظت محيط زيست «در هفته دولت»
07:50
بيانيه سازمان حفاظت محيط زيست «در هفته دولت»

 اولين دهه پيروزي انقلاب اسلامي، پر فراز و نشيب بود، استكبار جهاني با بكارگيري عوامل سر سپرده و با هدف انحراف آموزه هاي انقلاب اسلامي، به هر سناريو و ترفندي در براندازي روند رو به رشد آن، به ترور بسياري از دلاوران و خدمت گزاران انقلاب اسلامي مبادرت نموده از جمله، ترورهاي غم انگيز، بمب گذاري در جلسه حزب جمهوري اسلامي و دفتر نخست وزيري بوده است.

 هفته دولت به حرمت دو يار صديق و همسنگر شهيدان دولت، رجايي و باهنر نام گذاري شده است. اين زمان، فرصت مناسبي براي تجديد آرمان ها و اهداف والايي است كه سنگ بناي استقرار نظام مردمي را از درون بر اوراق زرين تاريخ انقلاب ايران اسلامي ثبت كرد.

هر سال دوم تا هشتم شهريور بزرگداشت هفته دولت بسيار ضروري و مغتنم است تا مسير دشوار پيش روي دولت هاي برآمده از انقلاب اسلامي تداعي ، مجاهدت هاي آنان به تصوير كشيده شود.

هنوز هم آتش كينه استثمارگران جهاني در تسليم و نابودي اين مرز و بوم فروكش ننموده است . مانند گذشته با دولت هاي اجير شده و دست نشانده، كشور عزيز ما را به تحريم و تهديد نشانه مي‌گيرند.

شايسته است با تأسي به اين دو اسوه شهادت،رجايي و باهنر، با ايمان و خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودها، منويات و نصايح تسليم ناپذير مقام معظم رهبري در مقابل اين تاريك انديشان جهاني ايستادگي شود، و به پشتوانه عظيم مردمي، ضمن خنثي سازي توطئه هاي دشمنان انقلاب اسلامي، براي اعتلاي نظام مقدس جمهوري ايران اسلامي و رفاه و سربلندي مردم شريف و صبور ايران عزمي راسخ و تلاشي مضاعف اتخاذ شود، تا چرخ دنده هاي توسعه پايدار و آباداني كشور با تدوين راهبرد صحيح اقتصادي و برنامه ريزي شتاب گرفته، و با استفاده اقدامات موثر، از اين وضعيت حادث شده اقتصادي در كشور كه به صورت آشكار و پنهان از استكبار جهاني و عوامل خود فروخته دروني كشور (ستون پنجم) ناشي مي‌شود، با عزت و سربلندي به در آييم .

 سازمان حفاظت محيط زيست ضمن بزرگداشت و تبريك هفته دولت، به عنوان عضوي در مجموعه دولت و با الهام از اصل پنجاهم قانون اساسي و ابلاغيه محيط زيستي صادره از جانب مقام معظم رهبري، تمامي مساعي و تلاش خود را به كار بسته است، تا با تفكر پيش از عمل، همراه و همسوي دولت خدمتگزار تدبير و اميد حركت نموده و در حوزه حفظ و صيانت از محيط زيست كشور رهين توفيق گردد.

 شايان ذكر است، از آنجايي كه طبق اصل پنجاهم قانون اساسي، حفظ محيط زيست يك وظيفه عمومي و براي همه حياتي است، ضمن استمداد همياري از اقشار محترم و مختلف جامعه، حمايت و توجه ويژه مسئولين و دولت مردان هم مورد استدعاست. 

65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Copy right 2014 www.isfahan-doe.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal