اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                                                              تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
صدور حکم قطعی قضایی برای متخلف شکار و صید در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز
1397/09/07 صدور حکم قطعی قضایی برای متخلف شکار و صید در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز
08:12

صدور حکم قطعی قضایی برای متخلف شکار و صید در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز با اعلام این خبر گفت : برای متخلف شکار و صید در منطقه حفاظت شده کرکس به اتهام نگهداری و حمل اسلحه و مهمات غیر مجاز حکم قضایی قطعی صادر شد .

به گزارش"پارما"علیرضا غلامی گفت: دادگاه تجدید نظر استان اصفهان   متخلف شکار و صید را به پرداخت دو میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت و همچنین ضبط یک قبضه اسلحه شکاری کشف شده به نفع دولت خاصه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروی های مسلح مستند به بند الف ماده 455 قانون آئین دادرسی کیفری محکوم کرد.

وی گفت : بر اساس (( قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیر مجاز )) نگهداری و حمل سلاح شکاری قاچاق جرم محسوب گردیده و در راستای ماده 18 قانون مذکور اسلحه و مهمات غیر مجاز به نفع دولت (وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) ضبط می گردد .

 وی یاد آور شد : منطقه حفاظت شده کرکس با وسعت بیش از 114 هزار هکتار به محدوده ای از منابع طبیعی کشور اعم از جنگل و مرتع و دشت و آب و کوهستان اطلاق می شود که از لحاظ ضرورت حفظ و تکثیر نسل جانوران وحشی یا حفظ یا احیا رستنیها و وضع طبیعی آن دارای اهمیت خاصی بوده و تحت حفاظت قرار می گیرد.

تعداد بازدید: 52
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal