اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                                                              تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
عودت پروانه شکار پرنده توسط شکارچی طبیعت دوست کاشانی
1397/09/24 عودت پروانه شکار پرنده توسط شکارچی طبیعت دوست کاشانی
08:47

 

عودت پروانه شکار پرنده توسط شکارچی طبیعت دوست کاشانی

شکارچی کاشانی با احترام به حیات وحش و طبیعت پروانه اخذ شده شکار پرندگان را با وجود سالها ممنوعیت از شکار عودت داد.

به گزارش"پارما" از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان، هر ساله تعدادی از شکارچیان قانونمدار بر اساس ظرفیت برد زیستگاههای کشور و در چهارچوب برنامه ریزی های سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اخذ پروانه شکار با حضور در زیستگاههای آزاد کشور اقدام به صید تعداد معینی از پرندگان می نمایند. صرف نظر از دیدگاههای کارشناسی موجود در خصوص لزوم بهره برداری پایدار از جمعیت پرندگان حلال گوشت در اکوسیستم های متنوع کشور و پاسخ معقول و کارشناسی به درخواست های قانونی شکارچیان قانونمند، همواره طبیعت دوستانی هستند که عاشقانه خواستار احترام بی قید و شرط به حق حیات برای تمام گونه های حیات وحش در کشور می باشند.

 در همین راستا و با شروع صدور مجوزهای صید پرندگان خشکی زی در شهرستان کاشان در شرایطی که تعدادی از شکارچیان جهت اخذ پروانه صید به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مراجعه نموده بودند اتفاقی نادر رخ داد. موضوع از این قرار بود که یکی از شکارچیانی که بعد از سالها ممنوعیت شکار امسال موفق به اخذ پروانه شکار شده بود پروانه مذکور رو به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عودت داد و از شکار و صید اظهار پشیمانی کرد. وی علت این تصمیم را احترام به طبیعت و مخلوقات خدا عنوان نمود که نتوانسته اند با خود در خصوص گرفتن جان یک موجود زنده کنار بیاید و در پیامی به سایر شکارچیان اظهار داشت : بیایید بجای اینکه جان بگیریم حیات بخش باشیم.

تعداد بازدید: 159
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal