اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"رونق توليد"

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، ديداركاركنان اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل با خانواده شهدا
1397/11/21 همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، ديداركاركنان اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل با خانواده شهدا
09:19

همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ، ديداركاركنان اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل با خانواده معظم شهدا

رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل ، نماينده فرماندار و جمعي از كاركنان اين اداره با خانواده معظم شهدا ديدار و گفت وگو كردند.

به گزارش"پارما"  رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل ، نماينده فرماندار و جمعي از كاركنان اين اداره با خانواده شهدا ديدار و گفت وگو كردند.

اللهيار دولتخواه با خانواده معظم شهدا ، ضمن تبريك سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با خانواده شهدا ديدارو گفت و گو كرد.  وي هدف از اين ديدار معنوي را كه به همراه جمعي از همكاران و نماينده  فرماندار انجام شد ، تجديد بيعت با آرمانهاي شهدا و ارج نهادن به خانواده معظم شهدا از سوي مسوولان عنوان كرد.

وي گفت: عزت و افتخار كنوني جامعه اسلامي ما مديون و مرهون خون شهدا و ايثارگري جانبازان و آزادگان است و به همين علت ما به عنوان خادمان مردم ، خود را موظف به حضور براي عرض تبرك و طلب دعاي خير مي دانيم.

وي شهدا را شمع محفل پرفروغ انقلاب دانست و اظهار داشت: شهدا دانش آموختگان مكتب امام حسين (ع) هستند.

اللهيار دولتخواه افزود: تكريم و تعظيم شعائر انقلاب اسلامي و ارزش هاي دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسوولان بايد سنت ديد و بازديد از خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهند.

وي با تاكيد بر حفظ ارزش‌هاي ايثار و شهادت در جامعه اسلامي بيان كرد: خانواده‌هاي شهدا و جانبازان پيشگام در اجراي فرامين الهي در جامعه اسلامي هستند.

 

 

 

19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Copy right 2014 www.isfahan-doe.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal