اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
پیام نوروزی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست
1398/01/01 پیام نوروزی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست
11:32
در پیام رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در آستانه حلول سال نو 1398 تاکید شده است: برای حفظ محیط زیست همدلی، همکاری و همراهی های همه جمعیت هشتاد میلیونی مورد استدعاست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در متن عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست آمده است: سال نو و تجدید حیات طبیعت را که نمادی آشکار از حکمت الهی است، به پیشگاه همه هموطنان گرامی و معزز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
طبیعت و محیط زیست به عنوان مهم ترین سرمایه حیات، نیازمند حفاظت و مراقبت ویژه همه ما ساکنان این کره مسکون است. برای تداوم زندگی خود و آیندگان، الزامی است در بهسازی و حفظ و حراست این میراث گرانبها صادقانه همت گماریم.
امروزه برای بشر، چه حقوقی را مهم تر از حق بقا می توان تصور کرد؟ در جهان امروز، دیر یا زود مصداق واقعی و عینی برای ارزشیابی و امتیاز دهی به شایستگی ملت ها و حکومت ها، میزان توجه و حساسیت به مسائل محیط زیست در محدوده مرزها و در ابعاد جهانی خواهد بود.
سازمان حفاظت محیط زیست بنا به رسالتی که بر عهده دارد، به عنوان حافظ و دادستان حقوق حیاتی نسل حاضر و آیندگان ایفای نقش می‌کند و بی تردید، بدون مشارکت آحاد جامعه کشور، اقدامات دولت و با یک سازمان متولی حفظ محیط زیست، آنگونه که باید و شاید نتیجه بخش نخواهد بود.
از این رو، با الهام از اصل پنجاهم قانون اساسی، سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی مقام معظم رهبری و دستورات موکد ریاست محترم جمهور که جملگی حفظ محیط زیست را یک وظیفه همگانی و مهارت‌های زندگی تأکید دارند، برای نجات این پدیده ارزشمند حیاتی در خیابان زندگی، همدلی، همکاری و همراهی های همه جمعیت هشتاد میلیونی مورد استدعاست.
تعداد بازدید: 146
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal