اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
بازديد مشترك استاندار اصفهان و سرپرست اداره كل حفاظت محيط زيست استان از پروژه هاي زيست محيطي در شهرك صنعتي رازي شهرضا
1398/02/25 بازديد مشترك استاندار اصفهان و سرپرست اداره كل حفاظت محيط زيست استان از پروژه هاي زيست محيطي در شهرك صنعتي رازي شهرضا
09:00

بازديد مشترك استاندار اصفهان و سرپرست اداره كل حفاظت محيط زيست استان از پروژه هاي زيست محيطي در شهرك صنعتي رازي شهرضا

استاندار اصفهان  و سرپرست اداره كل حفاظت محيط زيست استان همراه با ساير مديران و مسئولان استاني مرتبط  از خط توليد موتورهاي برقي به عنوان يك واحد توليدي همسو با محيط زيست در شهرك صنعتي رازي شهرضا بازديد كرد.

به گزارش «پارما» از اداره حفاظت محيط زيست شهرستان شهرضا، استاندار اصفهان در ادامه بازديدهاي مستمر خود از شهركهاي صنعتي ب تعدادي از معاونين استانداري و مديران كل استان، با حضور در شهرك صنعتي راضي شهرضا از چندين واحد توليدي و صنعتي و زيست محيطي اين شهرك بازديد و در جريان مسائل و مشكلات اين واحدها قرار گرفت و دستور لازم را جهت رفع مشكلات صادر نمود.همچنين دكتر عباس رضايي و دكتر ايرج حشمتي در اين سفر از خط توليد موتورسيكلتها برقي به عنوان يك واحد توليدي همسو با محيط زيست بازديد كردند. نشست صميمي با صنعتگران و فعالان اقتصادي در شهرك صنعتي رازي شهرضا و ايراد سخنراني از ديگر برنامه هاي سفر استاندار به اين شهرك صنعتي بود. شهرضا با 160 هزار جمعيت در 70 كيلومتري جنوب اصفهان واقع و داراي پنج ناحيه صنعتي است.

42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal