اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
امام جمعه اصفهان: ترويج فرهنگ زيست محيطي و پرهيز از افراط و تفريط، لازمه حفاظت از محيط زيست است
1398/02/25 امام جمعه اصفهان: ترويج فرهنگ زيست محيطي و پرهيز از افراط و تفريط، لازمه حفاظت از محيط زيست است
13:57

امام جمعه اصفهان: ترويج فرهنگ زيست محيطي و پرهيز از افراط و تفريط، لازمه حفاظت از محيط زيست است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان در ديدار مديريت كل حفاظت محيط زيست استان با ايشان بر لزوم ترويج فرهنگ محيط زيست در جامعه و پرهيز از افراط و تفريط در اين زمينه تاكيد كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني محيط زيست اصفهان«پارما» آيت الله سيد يوسف طبا طبايي نژاد در ديدار دكتر ايرج حشمتي سرپرست حفاظت محيط زيست استان و همراهان با ايشان ضمن تاكيد بر لزوم ترويج فرهنگ زيست محيطي در جامعه خواستار پرهيز از افراط و تفريط در شيوه حفاظت از محيط زيست شد.

وي گفت: توليد واحدهاي صنعتي و معدني حتي الامكان بايستي بدون آلودگي محيط زيست باشد ليكن تحقق اين مطلوب، نيازمند اعمال قانون و در برخي مواقع و در بسياري از جاها نيازمند ايجاد فرصت براي بهبود وضعيت آنها خواهد بود.

امام جمعه اصفهان در اين ديدار ضمن قدرداني از تلاش محيط زيست استان در كاهش آلودگي هاي زيست محيطي و فعاليت هاي مديران پيشين حفاظت محيط زيست استان اصفهان انتصاب دكتر حشمتي به اين سمت را تبريك گفت و از درگاه خداوند توفيق روز افزون وي را مسئلت نمود.

در آغاز اين ديدار دكتر حشمتي ضمن تشريح سياست هاي مديريت زيست محيطي استان، راهبرد ايجاد حس مسئوليت اجتماعي نسبت به محيط زيست در جامعه را به عنوان روش اجرايي موثر در برون رفت از معضلات زيست محيطي استان تبيين نمود و از استقبال  برخي از دستگاه ها براي مشاركت در تحقق حس مسئوليت اجتماعي گزارش داد.

32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal