اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"رونق توليد"

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل: كارگاه هاي مزاحم شهري به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند
1398/03/21 رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل: كارگاه هاي مزاحم شهري  به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند
08:40

رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل: كارگاه هاي مزاحم شهري  به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند

رئيس اداره  حفاظت محيط زيست  شهرستان آران و بيدگل گفت: كارگاه هاي مزاحم شهري بايد به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند

به گزارش«پارما» اللهيار دولتخواه در اين باره اظهار داشت: كاهش آلاينده‌ها و پسماندها، آسمان آبي و زمين سبز شعار امسال هفته محيط زيست و افزايش آگاهي، فرهنگ سازي و آموزش از مهم‌ترين اهداف هفته محيط زيست در شهرستان آران و بيدگل است.

وي با بيان اينكه مشكل حال حاضر محيط ‌زيست شهري در آران و بيدگل كارگاه هاي مزاحم مي باشد افزود :در كارگروه مديريت پسماند مورخ 19/3/98 مقرر شد كارگاه ها شناسايي و به آنها اخطار داده شود و در نهايت به شهرداري معرفي گردند .

دولتخواه با بيان اينكه بند 20 ماده 55 قانون شهرداري مي تواند حكم به جاباجايي دهد افزود : شهرداري‌ها و بخشداري مي بايست مكان مناسبي را جهت كارگاه هاي مزاحم شهري در خارج از محدوه قانوني در نظر بگيرند و نسبت به هدايت انها اقدام نمايند.

وي ادامه داد: كارگروه مديريت پسماند مصوبات ديگري در بر داشت كه يكي ديگر از مهمترين آنها مشكلات ناشي از تخليه فاضلاب توسط تانكرهاي حمل فاضلاب و تخليه آنها در مكان غير مجاز بوده كه مقرر شد شهرداري هاي كاشان و اران و بيدگل نسبت به مديريت موارد مذكور اقدام نمايند .

دولتخواه در خصوص رهاسازي نخاله و مصالح ساختماني در محيط توسط افراد، گفت: همه شهرداري‌هاي شهرستان در خصوص دريافت مجوز مكاني براي تخليه نخاله و مصالح ساختماني اقدام كردنده اند و رهاسازي اين‌گونه نخاله‌ها در مكان هاي غير مجازغيرقانوني بوده و پيگرد قانوني دارد.

10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal