اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"رونق توليد"

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل: كارگاه هاي مزاحم شهري به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند
1398/03/21 رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل: كارگاه هاي مزاحم شهري  به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند
08:40

رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان آران و بيدگل: كارگاه هاي مزاحم شهري  به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند

رئيس اداره  حفاظت محيط زيست  شهرستان آران و بيدگل گفت: كارگاه هاي مزاحم شهري بايد به خارج از محدوده قانوني شهرهدايت شوند

به گزارش«پارما» اللهيار دولتخواه در اين باره اظهار داشت: كاهش آلاينده‌ها و پسماندها، آسمان آبي و زمين سبز شعار امسال هفته محيط زيست و افزايش آگاهي، فرهنگ سازي و آموزش از مهم‌ترين اهداف هفته محيط زيست در شهرستان آران و بيدگل است.

وي با بيان اينكه مشكل حال حاضر محيط ‌زيست شهري در آران و بيدگل كارگاه هاي مزاحم مي باشد افزود :در كارگروه مديريت پسماند مورخ 19/3/98 مقرر شد كارگاه ها شناسايي و به آنها اخطار داده شود و در نهايت به شهرداري معرفي گردند .

دولتخواه با بيان اينكه بند 20 ماده 55 قانون شهرداري مي تواند حكم به جاباجايي دهد افزود : شهرداري‌ها و بخشداري مي بايست مكان مناسبي را جهت كارگاه هاي مزاحم شهري در خارج از محدوه قانوني در نظر بگيرند و نسبت به هدايت انها اقدام نمايند.

وي ادامه داد: كارگروه مديريت پسماند مصوبات ديگري در بر داشت كه يكي ديگر از مهمترين آنها مشكلات ناشي از تخليه فاضلاب توسط تانكرهاي حمل فاضلاب و تخليه آنها در مكان غير مجاز بوده كه مقرر شد شهرداري هاي كاشان و اران و بيدگل نسبت به مديريت موارد مذكور اقدام نمايند .

دولتخواه در خصوص رهاسازي نخاله و مصالح ساختماني در محيط توسط افراد، گفت: همه شهرداري‌هاي شهرستان در خصوص دريافت مجوز مكاني براي تخليه نخاله و مصالح ساختماني اقدام كردنده اند و رهاسازي اين‌گونه نخاله‌ها در مكان هاي غير مجازغيرقانوني بوده و پيگرد قانوني دارد.

10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Copy right 2014 www.isfahan-doe.ir . All rights reserved
Powered by DorsaPortal