اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سايت English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
حضورفعال فرمانده و اعضاي بسيج حفاظت محيط زيست استان اصفهان در جلسه حلقه هاي صالحين حوزه شهيد آويني
1398/04/18 حضورفعال فرمانده و اعضاي بسيج حفاظت محيط زيست استان اصفهان در جلسه حلقه هاي صالحين حوزه شهيد آويني
13:37

حضورفعال فرمانده و اعضاي بسيج حفاظت محيط زيست استان اصفهان در جلسه حلقه هاي صالحين

فرمانده و اعضاي بسيج حفاظت محيط استان اصفهان در جلسه حلقه هاي صالحين حضور يافتند.

به گزارش«پارما» جلسه مسئولان پايگاه هاي ادارات كل، مربيان و سرگروه هاي صالحين حوزه شهيد آويني در سالن جلسات اداره كل كميته امداد حضرت امام خميني (ره) برگزار شد.

در اين جلسه فرمانده ، مربيان و سرگروه هاي صالحين اداره كل حفاظت محيط زيست استان اصفهان حضوري فعال داشتند.تشريح بخش اول بيانه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب از مهمترين موضوعات محوري اين جلسه بود.

مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب به تبيين و تشريح فعاليت ها و كارهايي پرداختند كه آحاد جامعه به ويژه جوانان با اميد به آينده، اقدام و عمل جهادي در ادامه مسير انقلاب براي ارتقاي اعتلاي نظام جمهوري اسلامي بايد انجام دهند.

رهبر معظم انقلاب با تاكيد بر اميد واقع‌ بينانه به آينده و نقش بي همتاي جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ها، خطاب به جوانان و آينده ‌سازان ايران مقتدر، الزام هاي اين جهاد بزرگ را بيان كردند.

در اين سال ها از توانمندي هاي بي شمار جوانان ايران اسلامي به بهترين نحو براي پيشرفت و تعالي نظام استفاده نشد كه در صورت بهره مندي از اين مساله، شرايط كشور به مراتب بهتر از حال مي شود.

بيانيه گام دوم انقلاب تاكيد بر اين دارد كه جوانان با تقويت مسئوليت پذيري در وجودشان و آمادگي بيشتر، عهده دار مديريت در سطوح كلان، مياني و پاييني كشور شوند به گونه اي كه اين قشر به طور كامل عَلم انقلاب را به دست گيرند.

همچنين اين بيانيه كه همچون چراغ راه مسئولان و مردم است، مقوله علم آموزي و پژوهش راهبردهاي اساسي براي پيشبرد اهداف عالي نظام معرفي شد، چرا كه امروزه علم از منابع قدرت و عزت محسوب مي شود و انقلابي كه قرار است در گام دوم عصري نو براي مردم به ارمغان آورد، بايد به علم و پژوهش در دانشگاه، مراكز آموزش عالي و تحقيقاتي توجه داشته باشد.

48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
Powered by DorsaPortal