اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
استمرار آموزش های محیط زیستی در مدارس استان اصفهان
1398/08/04 استمرار آموزش های محیط زیستی در مدارس استان اصفهان
13:41

 در نشست مشترک زیست محیطی ادارات کل حفاظت محیط زیست وآموزش و پرورش استان اصفهان مطرح شد.

به گزارش «پارما» نشست مشترک‌ مدیران کل حفاظت محیط زیست و آموزش و پرورش استان اصفهان و دیگر مدیران مرتبط دو دستگاه با موضوع بررسی راهکارهای اجرای طرح های آموزشی محیط زیست، طی سال تحصیلی جاری تشکیل شد.

 

دراین نشست تخصصی ضمن تاکید طرفین بر لزوم استمرار آموزش های محیط زیستی در مدارس استان برای اجرای طرح های زیست محیطی کشوری همچون طرح محیط یار، یک ساعت با محیط بان و برنامه های آموزشی ویژه مدیران ومربیان مراکز پیش دبستانی استان موافقت کردند.

 

همچنین بررسی نحوه اجرا و راهکارهای عملیاتی ساختن طرح های فرهنگی زیست محیطی در مراکز آموزشی تحت مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان با افزایش کیفی نسبت به گذشته در برخی از مناطق کلانشهراصفهان از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست مشترک بود.

 

معاونین تربیت بدنی وسلامت، آموزش متوسطه وابتدایی و رؤسای ادارات تربیت بدنی و سلامت و سرگروه آموزش کتاب انسان و محیط زیست از اداره کل آموزش و پرورش استان و معاون نظارت و پایش و رؤسای ادارات آموزش، مشارکت های مردمی و روابط عمو‌می حفاظت محیط زیست استان، مدیران ارشد را در این جلسه همراهی کردند.

 

 

 

 

تعداد بازدید: 262
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal