اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
درخواست محیط‌زیستی ایران از اسپانیا
1398/09/20 درخواست محیط‌زیستی ایران از اسپانیا
12:59


معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دیدار با « هوگو موران فرناندز » قائم مقام وزیر در امور محیط زیست اسپانیا، ضمن بررسی راه‌های گسترش همکاری‌های زیست محیطی، خواستار همکاری این کشور در زمینه «پیشبرد طرح‌هایی چون مدیریت پسماند شهرهای صنعتی و معدنی، کاهش آلودگی هوا و مقابله با پدیده ریزگردها» شد.

به گزارش«پارما» «مسعود تجریشی» که رئیس هیات ایرانی شرکت‌کننده در بیست و پنجمین همایش تغییرات آب‌وهوایی مادرید بود، روز سه‌شنبه (19آذر) در این دیدار که حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا نیز حضور داشت، به تبیین برنامه‌ها و اقدامات جمهوری اسلامی در زمینه حفاظت محیط زیست از جمله سیاست‌های مرتبط با اصلاح و بهینه‌سازی مصرف انرژی و ارتقای کارایی و بهره‌وری واحدهای صنعتی پرداخت.

وی تاکید کرد که اعمال تحریم‌های ظالمانه رژیم آمریکا، مانع دستیابی ایران به فناوری‌های سبز است.

فرناندز قائم مقام وزیر در امور محیط‌زیست اسپانیا نیز در این دیدار با استقبال از برنامه‌های ایران در زمینه زیست‌محیطی، آمادگی همکاری بخش‌های دولتی و خصوصی کشورش را با طرح‌های ایران اعلام کرد.

نشست دوهفته‌ای تغییرات آب‌وهوایی مادرید (کاپ 25 مادرید- COP 25) دوشنبه 11 آذرماه به وقت محلی با حضور هزاران تن از فعالان محیط زیستی شامل نهادهای دولتی و غیردولتی آغاز به کار کرد.

تعداد بازدید: 501
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal