اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
برگزاری کارگاه آموزشی کلاس شهر زیست محیطی
1398/09/28 برگزاری کارگاه آموزشی کلاس شهر زیست محیطی
09:10


کارگاه آموزشی کلاس شهر زیست محیطی در تالار محیط بان حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد.

به گزارش «پارما» کارگاه آموزشی کلاس شهر زیست محیطی با مشارکت اداره فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری و ادارات کل آموزش و پروش و حفاظت محیط زیست استان اصفهان برگزارشد.

در این کارگاه آموزشی که با هدف یکسان سازی و ایجاد وحدت رویه در ارائه آموزش های محیط زیستی در مدارس ابتدایی برگزار شد، آموزشگران سازمان های مردم نهاد زیست محیطی ، اداره فرهنگ شهروندی و آموزگاران پایه اول ابتدایی آموزش پرورش استان حضور داشتند.

شناخت محیط زیست، شناخت بحران های زیست محیطی شهر اصفهان، ارائه الگوهای موفق طرح های آموزش  محیط زیست در مدارس اصفهان از جمله سرفصل های ارائه شده توسط تسهیلگران این کارگاه بود.

خوشه عظیم پور تبریزی فعال محیط زیستی با بیش از 20 سال سابقه، مرتضی چه‌گونی مدرس مباحث زیست محیطی و فیروزه سعادتی رئیس اداره آموزش و مشارکت های مردمی حفاظت محیط زیست استان اصفهان تسهیلگران این کارگاه آموزشی، توجیهی بودند و در پایان هر بخش به پرسش های  مطرح شده از سوی حاضران پاسخ دادند.

در انتهای کارگاه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با قدردانی از مشارکت به عمل آمده که به عنوان اقدامی ابتکاری و نوین در راستای عملیاتی ساختن تفاهم نامه های مبادله شده و هم پوشانی بین بخشی انجام یافته است، برگزاری چنین برنامه هایی را موجب وحدت رویه در ارائه آموزش های محیط زیست و ارتقای سطح آموزش زیست محیطی در جامعه دانست.

 

تعداد بازدید: 476
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal