اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
بررسی وضعیت ساماندهی پسماندهای عادی و عفونی در کارگروه مدیریت پسماند شهرستان نطنز
1398/10/15 بررسی وضعیت ساماندهی پسماندهای عادی و عفونی در کارگروه مدیریت  پسماند شهرستان نطنز
12:08


به گزارش « پارما» سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نطنز اظهار داشت: در راستای ساماندهی وضعیت پسماند شهرستان نطنز  کارگروه  مدیریت  پسماند شهرستان نطنز با  حضور فرماندار ، بخشداران مرکزی و امامزاده  ، شهرداران نطنز ، بادرود ،خالد آباد و طرق رود و سایر اعضا  با دستور کار ساماندهی محل دفن پسماندهای عادی   و   عفونی   در محل فرمانداری تشکیل شد. 

در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر بین اعضای کار گروه ، مواردی  از جمله بازدید محل دفن زباله های شهری با  حضور دستگاه های ذیربط  ، احداث دپوی موقت  زباله توسط شهرداری طرق رود ، نصب تابلو عدم تخلیه زباله در محل دفن قدیم زباله  بخش مرکزی نطنز ، انتقال و پاکسازی زباله  ها در  محل قدیم دفن زباله و همچنین  بازدید و نظارت  شبکه بهداشت و درمان از مراکز درمانی  و مطب ها مورد  بررسی قرار گرفت .

مدیریت پسماند از جمله اموری است که مستقیماً با سلامت و بهداشت آحاد جامعه ارتباط دارد و به این دلیل باید با حساسیت بیشتری به آن توجه داشت. هماهنگی و همکاری همه دستگاههای ذیربط و اعضای کارگروه در جهت نیل به اهداف مورد نظر به خصوص دفع اصولی پسماند و تامین بهداشت عمومی ضروری است .

 

 

 

 

 

تعداد بازدید: 1226
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal