اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
دعوت پایگاه مقاومت بسیج و خانواده محیط زیست استان اصفهان به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
1398/11/21 دعوت پایگاه مقاومت بسیج و  خانواده محیط زیست استان اصفهان به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
14:30

پایگاه مقاومت بسیج و  خانواده محیط زیست استان اصفهان در پیامی مردم را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش"پارما" در این  پیام اعلام شده است: در آستانه ورود به چهل و دو  سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که در آن؛ اراده ملت با راهنمایی یک  بزرگ مرد الهی، نظام سیاسی نوینی در جهان به نام جمهوری اسلامی ایران پایه گذاری شد  وایران اسلامی  به استقلال سیاسی دست یافت ، بجا است برای پاسداشت  این پیروزی بزرگ؛ با اتحاد و همبستگی کامل همگانی در جشن انقلاب شرکت کنیم.

در ادامه این پیام آمده است:  ارزیابی داشته های پربرکت انقلاب در پیشگاه شهدای این مرز و بوم ما را بر آن می دارد تا با امانت داری از دستاوردهای موجود شامل استقلال؛ تمامیت ارضی و امنیت کم نظیر در سطح منطقه  با جدیت و عزم راسخ تر  و قانون پذیری بیشتر، برای عمران و آبادی  و  سرافرازی  میهن عزیزمان تلاشی گسترده تر به ویژه در حفاظت از عرصه های زیست محیطی و مواهب الهی تجدید ناپذیر طبیعت ایران زمین داشته باشیم.

وعده دیدار ما یوم الله 22 بهمن در میدان امام (ره) (نقش جهان) که با توفیق الهی و همدلی بایسته بار دیگر نقش جهانی خود را در این روز بزرگ به خوبی انجام دهیم.

 

تعداد بازدید: 488
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal