اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
دعوت پايگاه مقاومت بسيج و خانواده محيط زيست استان اصفهان به شركت در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن
1398/11/21 دعوت پايگاه مقاومت بسيج و  خانواده محيط زيست استان اصفهان به شركت در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن
14:30

پايگاه مقاومت بسيج و  خانواده محيط زيست استان اصفهان در پيامي مردم را به شركت در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كرد.

به گزارش"پارما" در اين  پيام اعلام شده است: در آستانه ورود به چهل و دو  سالگي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران كه در آن؛ اراده ملت با راهنمايي يك  بزرگ مرد الهي، نظام سياسي نويني در جهان به نام جمهوري اسلامي ايران پايه گذاري شد  وايران اسلامي  به استقلال سياسي دست يافت ، بجا است براي پاسداشت  اين پيروزي بزرگ؛ با اتحاد و همبستگي كامل همگاني در جشن انقلاب شركت كنيم.

در ادامه اين پيام آمده است:  ارزيابي داشته هاي پربركت انقلاب در پيشگاه شهداي اين مرز و بوم ما را بر آن مي دارد تا با امانت داري از دستاوردهاي موجود شامل استقلال؛ تماميت ارضي و امنيت كم نظير در سطح منطقه  با جديت و عزم راسخ تر  و قانون پذيري بيشتر، براي عمران و آبادي  و  سرافرازي  ميهن عزيزمان تلاشي گسترده تر به ويژه در حفاظت از عرصه هاي زيست محيطي و مواهب الهي تجديد ناپذير طبيعت ايران زمين داشته باشيم.

وعده ديدار ما يوم الله 22 بهمن در ميدان امام (ره) (نقش جهان) كه با توفيق الهي و همدلي بايسته بار ديگر نقش جهاني خود را در اين روز بزرگ به خوبي انجام دهيم.

 

تعداد بازدید: 65
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal