اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
کسب شش رتبه برتر استان اصفهان در بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور
1398/11/28 کسب شش رتبه برتر استان اصفهان در بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور
07:22

 

استان اصفهان در بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور شش رتبه برتر کشور را کسب کرد.
 

 

به گزارش«پارما» 77 واحد صنعتی سبز کشور با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست و بیژن زنگنه وزیر نفت ، هم‌زمان با بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز معرفی شدند.

از 77 واحد سبز 56 واحد صنعتی و 21 واحد خدماتی هستند که از این میان 4 واحد صنعتی برگزیده و 51 واحد صنعت سبز، 3 واحد خدمات برگزیده و 18 واحد خدمات سبز را شامل می‌شوند.

 استان اصفهان در بیست و یکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور شش رتبه برتر را کسب کرد، بر این اساس  در این همایش از یک صنعت برگزیده سبز و چهار صنعت سبز و یک واحد خدماتی سبز استان اصفهان تقدیر به عمل آمد.در این همایش ملی دکتر ایرج حشمتی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان و پنج تن از دیگر مدیران کل استانی حفاظت محیط زیست نیز به دلیل مدیریت بهینه و اثربخش در ترغیب واحدهای صنعتی خدماتی تحت پایش و نظارت خود به رعایت الزمات زیست محیطی، با اهدای لوح سپاس از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

تعداد بازدید: 402
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal