اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                                                              تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
آغاز ثبت‌نام شرکت در دوره‌های تخصصی نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست
1398/11/29 آغاز ثبت‌نام شرکت در دوره‌های تخصصی نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست
09:35
رییس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار از آغاز ثبت‌نام شرکت در دوره‌های تخصصی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست خبر داد.
به گزارش«پارما» از ستاد خبری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، جلیل بادام فیروز در این‌باره اظهار کرد: به منظور ارتقا آموزش و فرهنگ حفاظت از محیط زیست، دوره‌های آموزشی تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره‌های تخصصی از تاریخ 14 تا 17 اسفند ماه 98 بر اساس تقویم آموزشی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.‌ علاقمندان می‌توانند تا تاریخ 10 اسفند ماه نسبت به انتخاب یک یا چند دوره بر حسب تمایل به آدرس https://b2n.ir/889073     مراجعه کنند.

به گفته رییس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار در پایان هر دوره، گواهی‌نامه آموزشی توسط پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار صادر می‌شود.

گفتنی است که نوزدهین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از تاریخ 14 تا 17 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
تعداد بازدید: 430
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal