اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                                                              تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
برگزاری برنامه‌های ویژه برای کودکان و نوجوانان برای اولین بار در نمایشگاه محیط زیست
1398/11/30 برگزاری برنامه‌های ویژه برای کودکان و نوجوانان برای اولین بار در نمایشگاه محیط زیست
12:17
رییس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار از برگزاری برنامه‌‌های ویژه برای کودکان و نوجوانان برای نخستین بار در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست خبر داد.
 
به گزارش «پارما» از ستاد خبری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، جلیل بادام فیروز گفت: تجربیات فرهنگی نشان داده است که انتقال پیام اگر از سوی والدین به فرزندان اعم از کودکان و نوجوانان باشد قطعا تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت.

وی ادامه داد: به همین دلیل برای اولین بار در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست که از تاریخ 14 تا 17 اسفندماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌‌شود برنامه‌های مفصل و جذابی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.

رییس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار درباره این برنامه‌ها توضیح داد: برنامه‌‌های ویژه کودکان و نوجوانان تحت عنوان "ساعت فرهنگی" با رویکرد آموزشی در زمینه‌های تنوع زیستی، مدیریت پسماند، مدیریت سبز و توسعه پایدار  برنامه‌ریزی شده است و هدف آن ترویج فرهنگ محیط زیست با ایجاد حس مسئولیت اجتماعی در بین آحاد جامعه است. 

به گفته بادام فیروز برنامه‌های فرهنگی طی چهار روز نمایشگاه( از 14 تا 17 اسفند) برگزار می‌شود و کودکان و نوجوانان علاقمند می‌توانند با حضور در نمایشگاه از برنامه‌های جذاب آن بهره‌مند شوند.
تعداد بازدید: 495
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal