اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
کاهش 90 درصدی حضور مردم در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست
1399/01/14 کاهش 90 درصدی حضور مردم در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست
11:53
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از کاهش 90 درصدی حضور مردم در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور خبر داد.
 
به گزارش پارما از خبرگزاری ایلنا، سرهنگ "جمشید محبت خانی" با اشاره به اجرای طرح خلوت سازی توسط محیط بان‌ها و همچنین ممنوعیت تردد در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور (پارک های ملی، پناهگاه های حیات وحش، آثار طبیعی ملی و مناطق حفاظت شده در سراسر کشور) خصوصا در روز طبیعت اظهار داشت: امروز همزمان با روز طبیعت محیط بانان با آمادگی 100 درصدی در پارک ها حضور دارند و از تردد افراد ممانعت می کنند و بحمدالله ترددها به شدت کاهش یافته است.
وی ادامه داد: با اجرای طرح خلوت سازی از نهم فروردین ترددها کاهش یافته و مردم نیز همکاری خوبی با خادمان خود در نیروی انتظامی و همچنین سایر نیروهای امدادی، پلیس راهور و ... دارند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه با اجرای طرح خلوت سازی شاهد کاهش 90 درصدی حضور مردم در مناطق چهارگانه تحت مدیریت سازمان محیط زیست کشور هستیم، تصریح کرد: امروز همزمان با روز طبیعت و اعمال محدودیت های تردد آمار حضور مردم خصوصا در بوستان طبیعت و پارک پردیسان به صفر رسیده است.
 
سرهنگ محبت خوانی با بیان اینکه مهمترین روش پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، رعایت بهداشت فردی و جمعی است، تاکید کرد: خواستار همکاری بیش از پیش مردم با محیط بان ها و مأموران پلیس هستیم؛ همچنین از تلاش تمامی افرادی که شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم هستند، قدردانی می کنیم.
 
تعداد بازدید: 358
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal