اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
انتشار خبرنامه الکترونیکی زیست نگار اصفهان با موضوع مدیریت پسماند در استان
1399/02/09 انتشار خبرنامه  الکترونیکی زیست نگار اصفهان با موضوع مدیریت پسماند در استان
14:23

خبرنامه  الکترونیکی زیست نگار اصفهان با موضوع مدیریت پسماند در استان ویژه نامه روز زمین پاک منتشر شد.

چهارمین شماره خبرنامه الکترونیکی زیست نگار اصفهان  با موضوع مدیریت پسماند در استان اصفهان ویژه نامه روز زمین پاک از سوی اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اصفهان منتشر شد.

به گزارش"پارما" در مجموعه یاد شده سخن مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در مورد مدیریت پسماند استان،تاریخچه روز زمین پاک، شعارهای روز جهانی زمین و روز ملی زمین پاک طی 10 سال اخیر، روز جهانی زمین در سال 2020"اقدام برای تغییرات اقلیمی،مسؤولیت اجتماعی در قبال تغییراقلیم،تعاریف پسماند ارائه شده است.

همچنین مهمترین قوانین و مقررات و اسناد بالا دستی مربوطه،مهمترین وظایف و تکالیف سازمان حفاظت محیط زیست و دستگاه های ذیربط براساس قانون مدیریت پسماندها و آیین نامه اجرایی آن،اهم استراتژی ها در زمینه مدیریت پسماندها،وضعیت کمی و مدیریت پسماندها در کشور و استان اصفهان،مهمترین اقدام ها در زمینه مدیریت پسماندها ، چالش های مهم مدیریت پسماند در سطح کشور و استان،برخی از راهکارها و پیشنهادها در زمینه مدیریت پسماندها و معرفی بخش مدیریت پسماند در وبسایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از دیگر مطالب مهمی است که در این خبرنامه الکترونیکی منتشر شده است.

این شماره از خبرنامه با مشارکت معاونت فنی و روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اصفهان تهیه و انتشار یافته است.

خبرنگاران، مدیران بهداشت ، ایمنی ومحیط زیست واحدهای صنعتی، طبیعت دوستان، دانشجویان، و دیگر علاقمندان می توانند فایل این نشریه را در بخش نشریه های الکترونیک همین پایگاه اطلاع رسانی به نشانی زیر دریافت کنید. 

 

 
 
 
تعداد بازدید: 443
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal