اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
امیرحسین آرمان و دغدغه های محیط زیستی او در اصفهان
1399/02/22 امیرحسین آرمان و دغدغه های محیط زیستی او در اصفهان
08:53

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلوزیون با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان ضمن بیان دغدغه های محیط زیستی اش ، فعالیت خود را برای توسعه فرهنگ زیست محیطی به طور رسمی اعلام کرد.

امیرحسین آرمان در حاشیه دیدار با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان و بازدید از موزه تنو ع زیستی این اداره کل در گفت و گو با «پارما» اظهار داشت: فعالیت افتخاری خود را در جهت حفظ محیط زیست همسو با محیط بانان به طور رسمی اعلام می کنم.

وی با بیان اینکه سالها محیط زیست یکی از دغدغه های من بوده است از اظهار علاقه مندی خود به طبیعت گردی گفت و افزود:  نگرانی از آلودگی زمین و مشکلات آن، تغییرات اقلیمی ، منقرض شدن حیوانات  و دیگر مسائل زیست محیطی همه از اتفاقاتی است که فقط از طریق خود ما  انسان ها به وجود آمده است و طبیعت کارخودش را تا قبل از دخالت انسان به خوبی انجام داده است.

آرمان با تاکید بر اینکه ریشه مشکلات زیست محیطی موجود فرهنگی است گفت: من دوست داشتم فعالیتم رسمی تر باشد به لحاظ اینکه بتوانیم کم کم  فرهنگ سازی و آگاهی رسانی را برای مردم از نقطه صفر شروع کنیم تا کمکی باشیم برای محیط زیستی که در آن زندگی می کنیم.

تعداد بازدید: 882
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal