اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
ارتقای اطلاع رسانی در سازمان محیط زیست
1399/02/30 ارتقای اطلاع رسانی در سازمان محیط زیست
08:20

مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در نشست برخطی که با مدیران روابط عمومی استان ها داشت گفت: نقطه اتصال مردم جامعه با مسئولین، واحد های روابط عمومی در سازمان ها هستند که با ارتقای سطح آنها، باعث بهبود وضعیت خواهند شد.


به گزارش «پاما»از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، به مناسبت روز جهانی ارتباطات امیرعبدالرضا سپنجی با حضور در نشست مدیران روابط عمومی استان ها که به صورت برخط برگزار شد، گفت: اخلاق رسانه ای یکی از مصادیق مهم در امر اطلاع رسانی است و این مهم همواره باید در دستور کار تک تک واحد ها قرار گیرد.

سپنجی، در ادامه به مدیران روابط عمومی استان گفت:تولید محتوا باید در اولویت باشد و بیشتر به تولید محتوای چند رسانه ای پرداخته شود و با مفاهیم مونتاژ و تدوین آشنا شوند.

سپنجی با بیان اینکه اگر دروغی را هزار بار هم تکرار کنند، باز هم «دروغ» است، ادامه داد: زمانی که عینیت، صداقت و بیطرفی در کار خبری و اطلاع رسانی لحاظ نشود، باعث بی اعتمادی مخاطبان و افکار عمومی خواهد شد. 

سپنجی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت های استان استفاده کرد، گفت: اداره های کل استان‌ها می توانند، از ظرفیت سمن ها  برای معرفی گونه های جانوری و گیاهی استفاده کنید و همچنین به روز رسانی و حضور در فضای سایبری را جدی بگیرید.

در ادامه این نشست اینترنتی مدیران روابط عمومی استان  ها به بیان دغدغه های استان های خود پرداختند.


تعداد بازدید: 319
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal