اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
                                                                       تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
برنامه های هفته محیط زیست آران و بیدگل اعلام شد
1399/03/13 برنامه های هفته محیط زیست آران و بیدگل اعلام شد
10:33

برنامه های هفته محیط زیست در شهرستان آران و بیدگل اعلام شد.

به گزارش«پارما» "اللهیار دولتخواه" با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری سازمان حفاظت محیط زیست شعار امسال هفته محیط زیست را جهش تولید ، حفاظت محیط زیست برای توسعه پایدار ایران اعلام نموده است .

وی افزود : در همین راستا روز های هفته از 17 لغایت 23 خرداد ماه 99 با شعار های متفاوتی نامگذاری گردیده اند که این اداره  برنامه های متنوعی برای روز های مختلف هفته در نظر دارد.

وی بیان داشت : برای شنبه 17 خرداد شعار جهش تولید ،صنعت سبز و توسعه پایدار روز یکشنبه پاسداشت تلاش محیطبانان برای حفظ تنوع زیستی ، دوشنبه  مشارکت مردمی ،خانواده وفرهنگسازی محیط زیست ، سه شنبه  تنوع زیستی ،پسماند و آموزش ، چهارشنبه حفاظت از تالابها ، حفظ تنوع زیستی ، پنجشنبه هوای سالم ،بحران زیست محیطی و تنوع زیستی و جمعه 23خرداد مسئولیت اجتماعی و حفظ محیط زیست انتخاب شده است.

دولتخواه افزود : به همین منظور در این هفته برنامه های متنوعی از قبیل بازدید از صنایع سبز ،تجلیل از محیطبانان ،پاکسازی معابر شهری و بین شهری و اموزش چهره به چهره خانواده ،جمع آوری پسماند ،حفاظت از تنوع زیستی تالاب دریاچه نمک باز دید ازواحد های که در راستای کاهش آلودگی هوا گام موثری برداشته اند و پاکسازی کوهستان یخاب اجرا می شود.

وی بیان داشت : امید است با برگزاری برنامه های متنوع گامی هرچند کوچک در راستای حفظ محیط زیست برداریم و فرهنگ زیست محیطی خودمان و سایر اقشار جامعه را ارتقا بخشیم تا امانتی که امروز در دستان ماست سالم به آیندگان بسپاریم.

تعداد بازدید: 356
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal