اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
برگزاري كارگروه مديريت پسماند شهرستان نطنز
1399/03/31 برگزاري كارگروه مديريت پسماند شهرستان نطنز
08:47

 سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان نطنز گفت: در راستاي ساماندهي وضعيت پسماند نطنز كارگروه  مديريت پسماند اين شهرستان برگزارشد.

به گزارش«پارما» سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان نطنز اظهار داشت:  در راستاي ساماندهي وضعيت پسماند شهرستان نطنز  كارگروه  مديريت پسماند شهرستان نطنز  با  حضور فرماندار ، بخشداران مركزي و امامزاده  ، شهرداران نطنز ، بادرود ،خالد آباد و طرق رود و ساير اعضا  با دستور كار  پيگيري مصوبات جلسه  قبل و نخاله هاي تخليه شده پيرامون شهرها و روستاها و زباله هاي بهداشتي مربوط به كرونا در محل فرمانداري تشكيل شد.

در اين جلسه پس از بحث و تبادل نظر بين اعضاء كار گروه ، مواردي  از جمله  ساماندهي كامل محل  نخاله هاي ساختماني  در پيرامون  شهر و روستا ها و همچنين رعايت موارد بهداشتي در جمع آوري و دفن زباله ها با توجه به شرايط ويروس كرونا در جامعه تاكيد شد .

مديريت پسماند از جمله اموري است كه مستقيماً با سلامت و بهداشت آحاد جامعه ارتباط دارد و به اين دليل بايد با حساسيت بيشتري به آن توجه داشت.

هماهنگي و همكاري همه دستگاههاي ذيربط و اعضاي كارگروه در جهت نيل به اهداف مورد نظر به خصوص دفع اصولي پسماند و تامين بهداشت عمومي ضروري است .

فرهنگ سازي و آموزش شهروندان براي تفكيك زباله از مبدا و اجراي كامل قوانين حوزه پسماند و بازيافت زباله را دو مقوله مهم براي موفقيت در اين حوزه است و دستگاه هاي ذيربط زمينه فرهنگ سازي و آموزش شهروندان و ترغيب آنان براي تفكيك زباله از مبدا را فراهم كنند .

 

تعداد بازدید: 138
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal