اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
پشتیبانی از افراد کم توان
راهنما جهت استفاده افراد کم توان از سایت:

کاربر گرامی جهت استفاده از بخش های مختلف وبسایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان می توانید از روش های زیر استفاده نمایید:

 

الف: بزرگنمایی صفحات سایت

1- جهت نمایش بزرگتر سایت می توانید از قابلیت Zoom مرورگر استفاده نمایید. بدین منظور می توانید از منوی View بر روی گزینه های Zoom in یا Zoom Out کلیک نمایید. در صورت عدم نمایش نوار منو از کلید ALT کیبورد استفاده نمایید.

2-  جهت نمایش بزرگتر سایت علاوه بر روش فوق، می توانید با فشردن کلیدهای CTRL و + یا –  نسبت به بزرگنمایی یا کوچک نمایی صفحه مورد نظر اقدام نمایید.

 

ب: استفاده از نرم افزار NVDA

نرم افزارNVDA  مخصوص افراد کم بینا و نابینا ساخته شده است تا بتوانند مانند افراد بینا با کامپیوتر تعامل داشته باشند.  نرم افزار NVDA  از تمامی مرورگرهای اینترنت، برنامه های مدیریت ایمیل، برنامه های چت و انواع نرم افزار های آفیس به خوبی پشتیبانی میکند. از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان به رایگان بودن آن اشاره کرد. این نرم افزار را می تونید از لینک زیر دریافت نمایید.

لینک دانلود نرم افزار:                        http://s9.picofile.com/file/8323292134/Setup.zip.html

 

ج: در ارتباط با پشتیبانی از افراد کم توان جسمی به خصوص ناشنوایان و کم شنوایان؛ مجموعه جامعی از نشریات الکترونیک در موضوعات و مباحث مختلف محیط زیستی تهیه و از طریق بخش نشریه های الکترونیک وبسایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در اختیار این کاربران قرار گرفته است.

Update history: 1399/05/09
number of visits: 5097
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal