اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
تشکل ها برای اجرای موثرتر برنامه‌های مدیریت زیست‌بومی تالاب‌ها توانمندتر می شوند
1399/05/09 تشکل ها برای اجرای موثرتر برنامه‌های مدیریت زیست‌بومی تالاب‌ها توانمندتر می شوند
12:19

مدیر ملی طرح حفاظت از تالاب های ایران از برگزاری دومین نشست کارگروه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد تالابی خبر داد. 

به گزارش«پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست،دومین نشست کارگروه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد تالابی با حضور مدیران و کارشناسان دفاتر تخصصی سازمان محیط زیست و طرح حفاظت از تالاب های ایران، دبیر تشکل های محیط زیست و منابع طبیعی کشور و نمایندگان سازمان های مردم نهاد و  فعال در زمینه حفاظت از تالابهای کشور مورخ 5 مرداد ماه سالجاری به صورت آنلاین برگزار شد.

علی ارواحی، ضمن تاکید بر نقش و اهمیت سازمان های مردم نهاد در پیشبرد اهداف برنامه های مدیریتی، هدف از برگزاری این نشست ها را تقویت نقش سازمان های مردم نهاد در اجرای هر چه موثرتر برنامه‌های مدیریت زیست‌بومی تالاب‌های کشور عنوان کرد.

وی افزود: در این نشست سازمان های مردم نهاد به بیان دیدگاه ها، چالش ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود جهت بهبود وضعیت تالابهای کشور پرداختند.

ارواحی در پایان اشاره نمود: "امید است با هماهنگی هایی که با دفتر مشارکت همگانی و مسئولیت های اجتماعی و دفتر حفاظت و احیاء تالاب های کشور بعمل آمده، شاهد تداوم نشست های هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد تالابی کشور به صورت منظم و هدفمند در دوره های سه ماهه باشیم."

 
تعداد بازدید: 26
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal