اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
با حضور معاون سازمان محیط زیست مراسم روز جهانی اوزن برگزار می شود
1399/06/24 با حضور معاون سازمان محیط زیست مراسم روز جهانی اوزن برگزار می شود
13:50
مراسم روز جهانی اوزن با حضور معاون سازمان حفاظت محیط زیست سه شنبه 25 شهریور ماه برگزار می شود.
 
به گزارش «پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، 16 سپتامبر هر سال، مراسم بزرگداشت روز جهانی اوزن است که کشورهای عضو پروتکل مونترال در این روز دستاوردهای خود را در رابطه با حفاظت از لایه اوزن و اجرای مصوبات پروتکل مونترال ارائه می دهند. 

دولت جمهوری اسلامی ایران بعنوان یکی از فعال ترین اعضا، در این روز نتایج فعالیت های خود را از طریق مرجع اصلی اجرای مصوبات پروتکل یعنی دفتر طرح ملی حفاظت لایه اوزن ارایه می دهد و این روز جهانی را با حضور سایر ارگان های ذیربط و آژانس های اجرایی، نمایندگان امور اوزن در استانها و سایر شخصیت ها در مراسم با شکوهی جشن میگیرد. 

در این مراسم که به خاطر شیوع ویروس کرونا بصورت برخط برگزار می شود، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، مدیر دفتر طرح ملی حفاظت لایه اوزن، نمایندگان آژانس های اجرایی UNDP ،UNIDO ،GIZ ، گمرک ایران سخنرانی خواهند کرد. 

همچنین ، پیام دبیرکل سازمان ملل متحد به مناسبت سالگرد روز جهانی اوزن توسط نماینده آژانس اجرایی UNDP در ایران قرائت خواهد شد.  
 
تعداد بازدید: 35
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal