اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
شعار هفته هوای پاک اعلام شد: هوای پاک،تعهد مسئولان و مشارکت مردم
1399/10/23 شعار هفته هوای پاک اعلام شد: هوای پاک،تعهد مسئولان و مشارکت مردم
13:18

امسال روز هوای پاک با شعار هوای پاک، تعهد مسئولان، مشارکت مردم نامگذاری شده است.

 
به گزارش«پارما» از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، 29 دی ماه در تقویم ایران روز هوای پاک نام گذاری شده است، روز هوای پاک اجازه می دهد تا افراد و جوامع در سراسر کشور، نسبت به مجموعه اقدامات ایجاد هوای پاک، مشارکت و همراهی بیشتری برعهده گیرند.

البته با توجه به اهمیت موضوع در ایران هفته هوای پاک داریم و هر روز یک شعار برای آن در نظر گرفته می شود که امسال جمعه 26 دی «روز آموزش و هوای پاک»، شنبه 27 دی «روز صنعت و هوای پاک»، یکشنبه 28 دی «روز طبیعت و هوای پاک»، دوشنبه 29 دی «روز قانون و هوای پاک»، سه شنبه 30 دی «روز مدیریت منابع آلاینده و هوای پاک»، چهارشنبه یکم بهمن ماه روز «مشارکت مردمی و هوای پاک» و پنجشنبه دوم بهمن روز «تعهد مسوولان و هوای پاک» نامگذاری شده است.

در واقع این روز نمادی است برای آنکه روی راه حل های ساده ای که هر یک از ما می تواند برای بهبود کیفیت هوا انجام دهد، بیشتر تمرکز کنیم و اقدامات کنترلی ساده ای در پیش گیریم، این اقدامات ساده می تواند توسط افراد، شرکت ها، نهادهای دولتی و حتی جوامع انجام شود.
تعداد بازدید: 167
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal