اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

سال"جهش توليد"       

کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس شهرستان کاشان به صورت مجازی
1399/12/04 اجرای طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس شهرستان کاشان به صورت مجازی
12:06

 طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس شهرستان کاشان به صورت مجازی اجرا شد.

به گزارش«پارما» از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان، با توجه به امضا تفاهم نامه منعقد شده بین اداره حفاظت محیط زیست و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشان و برگزاری جلسات کارشناسی مشترک جهت گسترش همکاری به منظور افزایش سطح آگاهی و ارتقا و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در بین دانش آموزان طرح( یک ساعت با محیط بان در مدرسه )در مدارس شهرستان کاشان به توجه به شرایط کرونا به صورت مجازی اجرا شد.

در این طرح دانش اموزان ضمن شناخت وظایف محیط بانان و مناطق تحت مدیریت سازمان با ضرورت مشارکت آگاهانه در حفظ محیط زیست بیشتر اشنا می شوند.

بر همین اساس محیط زیست کاشان جهت مربیان پرورشی و دانش آموزان جهت آشنا ساختن آنها با نحوه اجرای طرح در مدارس جلسه توجیهی به صورت مجازی برگزار کرد. هدف این طرح آشنا ساختن دانش آموزان با مسایل زیست محیطی و شناخت محیط زیست می باشد.

در این جلسه مقرر شد با هماهنگی مدارس محیط بانان نیز به صورت مجازی در کلاسهای آموزشی حضور یابند و آنها را با وظایف و نقش خود در طبیعت و سختی و مشکلات شغل محیط بانی آشنا نمایند و دانش آموزان مدارس اطراف منطقه حفاظت شده قمصر- برزک با رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه حضور یابند و از نزدیک با گونه های گیاهی و جانوری منطقه آشنا شوند .

شایان ذکر است این طرح با همکاری واحد فرهنگی اجتماعی آموزش و پرورش شهرستان کاشان با حضور 1700 دانش اموز و 22 مدرسه در مدارس حاشیه منطقه حفاظت شده قمصر و برزک از نیمه دوم مهرماه شروع به اجرا گردیده است و تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.

در این طرح کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان با حضور در کلاسهای مجازی دانش آموزان مطالب زیست محیطی را آموزش و جلسات پرسش و پاسخ برگزار می کنند.

تعداد بازدید: 61
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal