اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
شروع به کار خانه محیط زیست مرکز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان
1401/08/25 شروع به کار خانه محیط زیست مرکز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان
14:12

 

افتتاح خانه محیط زیست مرکز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان؛ مرکزی است که با ایجاد بستر مناسب، نگاهی نو به مقوله فرهنگ سازی محیط زیست را با رویکرد اقتصادی اصناف مختلف، فراهم می کند.

   به گزارش «پارما»، با رونمایی از خانه محیط زیست مرکز اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی اصفهان به عنوان خانه محیط زیست در شهرستان اصفهان مورخ 25 آبان ماه 1401 که با حضور مسئولان ملی، استانی، فعالان محیط‌زیست و اهالی رسانه، تعداد خانه های محیط زیست استان به 11 رسید.

 

   نورالله مرادی معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، خانه های محیط زیست را بستر اصلی برای مطالبه گری، تبادل نظر و پیگیری راه حل مشکلات محیط زیست هر منطقه دانست و این فرصت را برای مطرح شدن دغدغه‌های محیط زیست، سلامت و مبانی حفظ محیط زیست، مغتنم شمرد.

 

    مرادی با تأکید بر پیشرو بودن استان اصفهان در تحقق تأسیس خانه‌های محیط زیست با مشارکت مردم و نهادهای آموزشی و فرهنگی، شهر اصفهان را بستر تمدن محیط زیستی خواند و به آینده نگری پیشینیان این سرزمین با تعمق در محیط زیست این شهر، اشاره کرد.

 

   اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان به عنوان جایگاهی برای حوزه های مختلف بزرگانی و تجارت با حضور اصناف مختلف با نگاهی اقتصادی برای دستیابی به مقوله توسعه پایدار قدم بر می دارد و به منظور توسعه روابط و ارتقای سطوح اقتصادی و سرمایه گذاری، با اتاق های بازرگانی سایر کشورها در تعامل است که جمع کثیری از فعالان اقتصادی را در چتر حمایتی خود جای داده است. افتتاح خانه محیط زیست این مرکز به منظور بسترسازی مناسب جهت ارتقای فرهنگ حفظ محیط زیست با رویکرد اقتصادی اصناف مختلف، می تواند نگاهی نو به مقوله فرهنگ سازی محیط زیست بوجود آورد.

 
 
تعداد بازدید: 55
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal