اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
خانه محیط زیست مرکز سرمحیط بانی تالاب بین المللی گاوخونی، فعال شد
1401/08/26 خانه محیط زیست مرکز سرمحیط بانی تالاب بین المللی گاوخونی، فعال شد
16:46

 

با افتتاح خانه محیط زیست مرکز سرمحیط بانی تالاب بین المللی گاوخونی؛ این مرکز به ایفای نقش خود در پویش ارتقای فرهنگ حفظ محیط زیست می پردازد.
 

   تالاب بین المللی گاوخونی؛ سرمایه و ثروت خدادادی متعلق به مردم منطقه، استان اصفهان و کشور است و احیا و حفاظت از این تالاب ارزشمند علاوه بر اقدامات زیربنایی، نیاز به فرهنگ سازی و ارتقای سطح آن به منظور حفظ محیط زیست دارد. سال های طولانی است که اهالی ورزنه و روستاهای اطراف با کمک تشکل ها ی محیط زیستی فعالیت های فرهنگی شایان توجهی را جهت آگاه سازی عمومی و جلب تمرکز و توجه مسئولین به مشکلات و بحران های این منطقه انجام داده اند. طی سال های اخیر نیز فعالیت های فرهنگی زیادی در محور "برنامه سیپا" با همکاری حفاظت محیط زیست استان و تشکل ها و جامعه محلی انجام شده است 

 

   به گزارش «پارما»، در ادامه توجه به اهداف حفظ محیط زیست در مناطق مختلف استان، خانه محیط زیست مرکز سرمحیط بانی تالاب بین المللی گاوخونی شکل گرفت تا با افتتاح آن در 25 آبان ماه 1401، گامی دیگر درجهت حفاظت از محیط زیست این تالاب برداشته شود.

 

خانه محیط زیست یک طرح خلاق و نوراورانه برای جلب بیشتر حمایت های مردمی برای فرهنگ سازی و حفاظت محیط زیست است .

 
تعداد بازدید: 145
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal