اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
پلمب سه واحد صنعتی در شهرستان شاهین شهر و میمه
1401/09/04 پلمب سه واحد صنعتی در شهرستان شاهین شهر و میمه
08:12

 

ارتکاب تخلفات زیست محیطی و بی توجهی به اخطاریه‌ها و رفع آلایندگی؛

منجر به پلمب سه واحد صنعتی با دستور مقام قضایی در شاهین شهر شد.

 

   به گزارش «پارما» از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهین شهر و میمه، سه واحد صنعتی در شهرستان شاهین شهر و میمه به علت ایجاد آلودگی گسترده هوا و ارتکاب تخلفات زیست محیطی و بی توجهی به اخطاریه‌ها و رفع آلایندگی به دستور مقام قضایی پلمب شدند.

 

   در پی طرح تشدید گشت و پایش های محیط زیست، سه واحد تولید آسفالت و سنگ شکن به دلیل عدم رعایت الزامات زیست محیطی اخطار پلمب دریافت کرده بودند که به دلیل بی توجهی به اخطاریه‌ها و عدم رفع آلایندگی در راستای اجرای قوانین زیست محیطی، از ادامه فعالیت این 3 واحد جلوگیری شد.

 

   به منظور ارزیابی عملکرد زیست محیطی صنایع فعال و ضرورت رعایت الزامات زیست محیطی از سوی واحد‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی و اجرای سیاست های ابلاغی سازمان حفاظت محیط زیست کشور و با توجه به شرایط اضطرار آلودگی هوا که استمرار پایدار جوی در این فصل و فصل زمستان یا افزایش میزان غلظت آلاینده ها در کوتاه مدت سلامت انسان و محیط زیست را دچار مخاطره جدی می کند؛ پایش کلیه صنایع و واحد‌های تولیدی شهرستان به صورت جدی و سختگیرانه ادامه دارد .

 

واحد‌های صنعتی که قوانین زیست محیطی را رعایت نکنند علاوه بر معرفی به مراجع قضایی، از سوی سازمان حفاظت محیط زیست واحد آلاینده شناخته می‌شوند.

 
تعداد بازدید: 105
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal