اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
تمدید مهلت شرکت در جایزه ملی محیط زیست
1401/09/05 تمدید مهلت شرکت در جایزه ملی محیط زیست
10:02

 

دبیراجرایی و مسئول دبیرخانه جایزه ملی محیط زیست از تمدید مهلت ارسال مدارک به این رویداد محیط زیستی خبر داد.
 

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، فاطمه شفیعی دبیراجرایی و مسئول دبیرخانه جایزه ملی محیط زیست در این خصوص گفت: این رویداد به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای محیط زیست کشور به شمار می‌آید و تاکنون 12 دوره خود را سپری کرده و قرار است سیزدهمین دوره آن نیز اسفند ماه سال جاری برگزار شود. این دوره یکی از متفاوت‌ترین دوره‌های این رویداد ملی به شمار می‌آید و با توجه به عدم برگزاری در 5 سال گذشته، خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی گروه های مختلف فعال در حوزه محیط زیست روبرو شده است.

 

   وی افزود : تعداد قطعی آثار راه‌یافته به بخش‌های مختلف این جشنواره مشخص نشده اما تاکنون آثار 250 داوطلب در دبیرخانه جایزه ملی به ثبت رسیده است. این داوطلبان در گروه های مختلف مؤسسات عمومی و سازمان های دولتی، مؤسسات و شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان، سازمان های مردم نهاد، متخصصین و سایر اشخاص فعال در حوزه محیط زیست بوده اند.

 

   شفیعی در خصوص تمدید مهلت ارسال به این رویداد محیط زیستی عنوان داشت: بنا به درخواست های واصله به دبیرخانه مبنی بر تمدید فرصت شرکت در این رویداد ملی، به اطلاع می رساند دبیرخانه سیزدهمین دوره جایزه ملی محیط زیست واقع در معاونت آموزش و مشارکت های مردمی تا 15 آذر ماه سال جاری پرونده ها و مدارک مرتبط به داوطلبان جایزه ملی محیط زیست را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است این مهلت به هیچ وجه مجددا تمدید نخواهد شد.

 

   بنا بر این گزارش، علاقمندان برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی به آدرس https://jayezemeli.doe.ir مراجعه کرده و همچنین دبیرخانه جایزه ملی با شماره های تماس 88233066-021 و 42781565-021 پاسخگوی سوالات احتمالی است.

 
تعداد بازدید: 110
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal