اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان
مهار تورم، رشد تولید
کانال رسمی اداره کل
نقشه سایت پشتیبانی از افراد کم توان دستورالعمل به روز رسانی English الکسا
دولت و ملت، همدلی و همزبانی
انتصاب رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی
1401/09/01 انتصاب رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی
14:26

 

حکم ابلاغ مریم امیدی به عنوان رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی حفاظت محیط زیست استان اصفهان، صادر شد.
 

    احمدرضا لاهیجان زاده سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، مریم امیدی را به عنوان رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعیین و حکم ابلاغ وی را صادر کرد.

 

   به گزارش «پارما» مریم امیدی از تاریخ 1 آذرماه 1401 عهده دار این مسئولیت شد. در متن حکم ابلاغ به آمده است:

 

   با عنایت به تخصص و تعهد سرکارعالی، به موجب این ابلاغ از تاریخ 1 آذر ماه 1401 به عنوان رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعیین می گردید.

   امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت محوری» «روحیه انقلابی» «مردم داری» «پاکدستی و فساد ستیزی» «قانون مداری» «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف والای حفاظتی، نظارتی و فرهنگی و انجام وظایف محوله تحت نظارت معاونت مربوطه ن مجدانه بکوشید و درخدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، توفیقات روز افزون بیابید.

 
 
 
تعداد بازدید: 82
کلیه حقوق این پایگاه اطلاع رسانی به اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تعلق دارد و هرگونه بازنشر مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
سال راه اندازی مجدد: 1393
Powered by DorsaPortal